- Home
- Skateboard
- Semi-Professioneel
- Mgp Skateboard 7.75" Boom'n
Mgp Skateboard 7.75" Boom'n
-
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
23528
€ 59,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De MG Boom'n is een cool skateboard van het merk MGP, speciaal ontworpen voor indoor en outdoor gebruik.
Je kan er in het straat met skaten, maar ook in pools en parken. Het board is afgewerkt met Abec 9 carbon steel lagers en 5" ( 127mm ) Cast Alloy V-Trucks with 90A PU Cushions
Het is geschikt voor riders vanaf 5 jaar, tot 80 kg.
| EAN | 9334052086332 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Madd Gear |
| Kleur | Multi |
| Wiel Diameter | 54mm |
| Wiel Breedte | 32mm |
| Hardheid | 90a |
| Deck Breedte | 7.75" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Globber Stroll Lite Sand
€ 379,95
Puky Loopfiets LR 1L Br retro pink
€ 149,99
MGP Stunt Scooter Viral Purge Jade
€ 139,95
Xeno Practice hockey puck
€ 22,95
Globber Go Skate Aqua 34-37
€ 69,95
Gerelateerde producten