- Home
- Skateboard
- Semi-Professioneel
- Mgp Skateboard 7.75" G-Rilla
Mgp Skateboard 7.75" G-Rilla
-
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
23525
€ 59,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De MG Boom'n is een cool skateboard van het merk MGP, speciaal ontworpen voor indoor en outdoor gebruik.
Je kan er in het straat met skaten, maar ook in pools en parken. Het board is afgewerkt met Abec 9 carbon steel lagers en 5" ( 127mm ) Cast Alloy V-Trucks with 90A PU Cushions
Het is geschikt voor riders vanaf 5 jaar, tot 80 kg.
| EAN | 9334052086301 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Madd Gear |
| Kleur | Blue |
| Wiel Diameter | 54mm |
| Wiel Breedte | 32mm |
| Hardheid | 90a |
| Deck Breedte | 7.75" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer S25 Vapor Fly Pro Shin Guard - Intermediate
Vanaf
€ 149,95
Globber Go up Active Lights in munt
€ 109,95
Bauer S24 X Hockey Glove - Youth
Vanaf
€ 62,95
Bauer S25 Vapor Flylite Shin Guard - Intermediate
Vanaf
€ 184,95
Globe G2 Skateboard Parallel 8"
€ 119,95
Gerelateerde producten