- Home
- Skateboard
- Semi-Professioneel
- Mgp Skateboard 7.75" Konda
Mgp Skateboard 7.75" Konda
Cool skateboard van MGP voor kinderen vanaf 5 jaar. Het deck heeft een lengte van 31" en is voorzien van abec 9 lagers.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
23527
Speciale prijs
€ 44,95
Normale prijs
€ 59,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De MG Konda is een cool skateboard van het merk MGP, speciaal ontworpen voor indoor en outdoor gebruik. Je kan er in het straat met skaten, maar ook in pools en parken. Het board is afgewerkt met Abec 9 carbon steel lagers en 5" ( 127mm ) Cast Alloy V-Trucks with 90A PU Cushions Het is geschikt voor riders vanaf 5 jaar, tot 80 kg
| EAN | 9334052086325 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Madd Gear |
| Kleur | Multi |
| Wiel Diameter | 54mm |
| Wiel Breedte | 32mm |
| Hardheid | 90a |
| Deck Breedte | 7.75" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Fila Eve Kunstschaats
Vanaf
€ 79,95
CORE CD1 Pro Scooter Chrome / Teal
€ 119,95
Rekd Ultralite Helm Blauw
Vanaf
€ 59,95
Bauer S21 X-LP Ijshockeyschaats - Junior
Vanaf
€ 119,95
Bauer S25 Tracer Hockey Stick - RED - Senior
Vanaf
€ 239,95
Normale prijs
€ 299,95
Blue Sports Wax Lace Neon Pink
Vanaf
€ 5,95
Gerelateerde producten