- Home
- Steppen
- Kinder Steps
- Move Tri-scoot Jungle
Move Tri-scoot Jungle
Laat je kind op een veilige en speelse manier kennismaken met de wereld van steppen! De Move driewielstep in zachte hemelsblauwe kleur is speciaal ontworpen voor kleuters vanaf 3 jaar. Het stuur in drie verschillende hoogtes te verstellen en remmen doe je met een handige voetrem op het achterwiel. Met zijn stoere jungledierenprint en vrolijke gele accenten op de wielen en handvaten is deze step niet alleen functioneel, maar ook een echte blikvanger.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Op voorraad
SKU
092601
€ 29,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
Kenmerken en specificaties:
Deck: Kunststof deck met grip en jungleprint
Stuur: In 3 hoogtes te verstellen T-bar met stuurklem
Wielen: Nylon core PU wielen (120mm lichtgevende wielen vooraan en 100mm achteraan)
Rem: Kunststof flex rem op het achterwiel
Het stuur kan eenvoudig van het deck ontkoppeld worden om op te bergen of te vervoeren.
| EAN | 4260160926015 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Move |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Blue |
| Deck Breedte | 12 cm |
| Deck Lengte | 55 cm |
| Stuur Breedte | 25 cm |
| Totale Hoogte | 73 cm |
| Rem Type | Voet rem |
| Wiel Kern | Nylon |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Puky Fiets 16" Youke Alu breezy blue
€ 289,99
Bauer S23 Vapor X3 Hockey stick - Intermediate
Vanaf
€ 99,95
Normale prijs
€ 119,95
Bauer S25 Vapor Flylite Goal Stick - Senior
Vanaf
€ 299,95
Bauer S23 GSX Chest Protector - Senior
Vanaf
€ 299,95
Bauer S23 Supreme Mach Shin Guard - Senior
Vanaf
€ 199,95
Gerelateerde producten