- Home
- Steppen
- Stuntsteps
- Move "Trick III" Stuntstep in Rood
Move "Trick III" Stuntstep in Rood
Coole stuntstep van Move afgewerkt met 100mm wielen. Perfect als eerste step, voor kinderen vanaf 6 jaar.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
0922100
€ 69,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De Trick is al reeds de 3e generatie stunstep van Move. Gebaseerd op het succesvolle model van vorig jaar, echter heeft deze versie een serieuze upgrade gekregen in duurzaamheid. Een nieuwe verwerkings methode in combinatie van half aluminium half staal maakt dit een zeer sterke stunstep. Af gewerkt met Abec 7 lagers.
| EAN | 4260109221003 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Move |
| Materiaal | Aluminium |
| Wiel Diameter | 100mm |
| Kleur | Red |
| Deck Breedte | 9.8cm |
| Deck Lengte | 48cm |
| Stuur Breedte | 42cm |
| Totale Hoogte | 79.5cm |
| Rem Type | Voet rem |
| Wiel Kern | Nylon |
| Clamp Maat | Triple |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Globe Cruiser Tracer Neue 31"
€ 149,95
Bauer Pant Cover Shell - Senior
Vanaf
€ 59,95
Bauer S24 Proto-R hockey stick GOLD - Intermediate
Vanaf
€ 219,95
Normale prijs
€ 279,95
Globber Wheel 80mm for elite
€ 9,95
Fila Wizy ice speed
Vanaf
€ 134,95
Gerelateerde producten