- Home
- Skateboard
- Cruisers
- OLD SCHOOL 22" CRUISER IN BLAUW
OLD SCHOOL 22" CRUISER IN BLAUW
Plastic cruiser van Move met lengte van 55cm. Voorzien van abec 7 lagers
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Op voorraad
SKU
OLD22X-BLU
€ 29,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
Compacte cruiser van move die elke kind plezier gaat bezorgen. Perfect als eerste model om je stabiliteit te trainen of voor de meer ervaren rider om in de zomer prachtige toeren mee te maken.
| EAN | 4260195358546 |
|---|---|
| Merk | Move |
| Kleur | Blue |
| Wiel Diameter | 60mm |
| Wiel Breedte | 45mm |
| Hardheid | 82a |
| Aantal Wielen | 4 |
| Skill Level | Recreational |
| Deck Breedte | 6.0" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer XR S25 Roller Skate - Senior
Vanaf
€ 174,95
Bauer S25 Elite Knee Guard - Senior
€ 149,95
Bauer S23 Supreme Mach Hockey Glove - Senior
Vanaf
€ 159,95
Normale prijs
€ 209,95
Impala Quad Rolschaats Argentum in Zilver
Vanaf
€ 129,95
Gerelateerde producten