- Home
- Steppen
- Stuntsteps
- Slamm Mischief V6 "Geo" Complete Stuntstep
Slamm Mischief V6 "Geo" Complete Stuntstep
Stuntstep van Slamm voor kinderen vanaf 8 jaar. Perfect voor street & park gebruik.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
SL1120
€ 149,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De Slamm mischief is altijd het design parade paardje van de reeks. De hyrdro wrap geeft elke mischief zijn extravagant ontwerp. Verder heeft de step 110mm nylon core wielen en abec 9 lagers. De mischief heeft een totale hoogte van 81,5cm.
| EAN | 5059028008661 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Slamm |
| Hardheid | 88a |
| Wiel Diameter | 110mm |
| Deck Breedte | 11.5cm |
| Deck Lengte | 49.5cm |
| Stuur Breedte | 52cm |
| Totale Hoogte | 81.5cm |
| Rem Type | Flex rem |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer S25 Mystery Mini stick Bag
€ 29,95
Bauer S25 Fly Pro Shoulder Pad - Intermediate
Vanaf
€ 159,95
Bauer S24 Performance Hockey Pant - Junior
Vanaf
€ 99,95
Globber Wheel 80mm for elite
€ 9,95
Gerelateerde producten