- Home
- Steppen
- Stuntsteps
- Step VX Origin Pro Solid Green
Step VX Origin Pro Solid Green
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
23116
€ 149,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
| EAN | 9334052083300 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Madd Gear |
| Materiaal | Aluminium |
| Leeftijd | 5+ |
| Kleur | Green |
| Deck Breedte | 11.5 cm |
| Deck Lengte | 49,5 cm |
| Stuur Breedte | 53,3 cm |
| Totale Hoogte | 80,5 cm |
| Rem Type | Voet rem |
| Wiel Kern | Nylon |
| Wielmaat | 110mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Move Stuntstep - Curve
€ 69,95
Globe Cruiser Tracer Neue 31"
€ 149,95
Bauer S23 Vapor Hyperlite2 hockey stick - Junior
Vanaf
€ 189,95
Normale prijs
€ 219,95
Bauer S25 Vapor Fly 40 Elbow Pad - Senior
Vanaf
€ 79,95
Bauer S25 Vapor Flylite - Intermediate
Vanaf
€ 949,95
Gerelateerde producten