- Home
- Steppen
- Kinder Steps
- Move 125 Scooter in Roze
Move 125 Scooter in Roze
Eenvoudige step voor kinderen vanaf 4 jaar. Het stepje is in de hoogte verstelbaar en inklapbaar
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
0922126
€ 34,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De 125 scooter zijn al jaren vaste waarde in het asasortiment van Move. Ze bieden onze allerkleinste een toegankelijk stepje om balans en kracht te oefenen. Ze zijn telkens afgewerkt met 125mm wielen. Door middel van het stuur in hoogte te verstellen, is het mogelijk om het stepje langer te gebruiken. Neem je het graag mee op vakantie of ergens naar toe? klap het dan gewoon in met het eenvoudige plooisysteem
| EAN | 4260109221263 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Move |
| Hardheid | 82a |
| Kleur | Pink |
| Deck Lengte | 40 cm |
| Stuur Breedte | 34 cm |
| Totale Hoogte | 63 cm - 83.5 cm |
| Rem Type | Voet rem |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer S25 Elite Knee Guard - Senior
€ 149,95
Bauer S24 Supreme M40 Skate - Senior
Vanaf
€ 409,95
Normale prijs
€ 499,95
Bauer S25 Flylite hockey stick - Youth
Vanaf
€ 109,95
Heelys Pro 20 in Pastel Roze
Vanaf
€ 74,95
Bauer S23 Fleece Jogger Pant - Senior
Vanaf
€ 44,95
Gerelateerde producten