- Home
- Skateboard
- Cruisers
- MOVE OLD SCHOOL 22" CRUISER IN ROZE
MOVE OLD SCHOOL 22" CRUISER IN ROZE
Plastic cruiser van Move met lengte van 55cm. Voorzien van abec 7 lagers
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU:
€ 29,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
Compacte cruiser van move die elke kind plezier gaat bezorgen. Perfect als eerste model om je stabiliteit te trainen of voor de meer ervaren rider om in de zomer prachtige toeren mee te maken.
| EAN | 4260195358584 |
|---|---|
| Merk | Move |
| Kleur | Pink |
| Wiel Diameter | 60mm |
| Wiel Breedte | 45mm |
| Hardheid | 82a |
| Aantal Wielen | 4 |
| Skill Level | Recreational |
| Deck Breedte | 6.0" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer S24 Supreme M30 Skate - Intermediate
Vanaf
€ 269,95
Regular Price
€ 309,95
TSG 3-pack Beschermset Senior
Vanaf
€ 69,95
Puky Loopfiets LR M in Paars
€ 84,99
Bauer S23 Vapor X4 Roller Skate - Senior
Vanaf
€ 419,95
Regular Price
€ 499,95
Fila Skates Legacy Pro 100 Herenmodel (EU 39-48)
Vanaf
€ 179,95
Blue Sports Ankle Gel pads
€ 9,95
Gerelateerde producten